Mandaryna powróciła na scenę

MANDARYNA powróciła w wielkim stylu na scenę! Czy za powrotem kryje się nowa płyta?

Mandaryna dzięki swojemu kawałkowi „Ev’ry Night” stała się niekwestionowaną królową muzyki w  polskim internecie. Kto by przypuszczał, że dzięki temu wróci na scenę!

Mandaryna ze polskiej sceny muzycznej zniknęła po niefortunnym występie w Sopocie w 2005 roku, gdzie przyszło jej wykonać na żywo kawałek „Ev’ry Night”. Po 13 latach ten sam kawałek przyczynia się do jej wielkiego powrotu na scenę. W zeszły weekend gwiazda pojawiła się w klubie HAH we Wrocławiu. Wydarzenie udostępnione na fanpage’u klubu zebrało w ciągu doby ponad 5 tysięcy zainteresowanych!

Artystka bawiła się w klubie wypełnionym fanami, robiła z nimi zdjęcia a także udzielała wywiadów.  Wykonała swoje najbardziej popularne utwory. Tego najbardziej znanego też oczywiście nie mogło zabraknąć!

Jak widać klub był wypełniony po brzegi.

Artystka udzieliła wywiadu dla studenckiego medium KampusTV.

Po koncercie nasuwa się pytanie… Czy Mandaryna powróci na muzyczną scenę na stałe, a jeżeli tak to kiedy możemy spodziewać się nowego materiału? Dodatkowe domysły pozwalają snuć zdjęcia, które pojawiły się na Instagramie piosenkarki. Wyglądają jak okładki nowych singli.

 

#foto 😁

Post udostępniony przez Marta Wisniewska (@marta.mandaryna)

#photography #fun

Post udostępniony przez Marta Wisniewska (@marta.mandaryna)

Jeżeli to zapowiedź nowej płyty, to z pewnością będziemy stać pierwsi w kolejce 😉

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *