Disco Polo podbije USA??

Chociaż disco polo w kraju przeżywa istne odrodzenie, dopiero teraz przyszedł czas na prawdziwą ekspansję za granicą. I to nie byle gdzie, bo aż w USA!

Polonia w Stanach Zjednoczonych stanowi dużą część amerykańskiego społeczeństwa. I chociaż istnieje tam od wielu dziesięcioleci, wcale to nie oznacza, że zapomniała o swoich korzeniach. Z myślą o fanach polskiej muzyki tanecznej w USA, rusza trasa koncertowa z okazji 25-lecia istnienia disco polo.

Na scenie każdej gali pojawią się najpopularniejsze zespoły tego nurtu: Classic, Power Play, After Party, D-Bomb, Piękni i Młodzi, Top One, Skalar US oraz Junior. Trasa zahaczy również o Polonię w Kanadzie.

Miejsca, w których nasi rodacy z Ameryki mogą bawić się przy najlepszych rytmach disco polo to:

Klub Sokolnia w New Britain – 5 kwietnia

Klub Rise w New Jersey – 6 kwietnia

Melrose Ballroom w Nowym Jorku – 6 kwietnia

Patio Theater w Chicago – 7 kwietnia

Sala Litewska w Toronto (Kanada) – 8 kwietnia

Bilety na każde wydarzenie dostępne są na stronie biletownia.com. Patronat nad trasą objęły m.in. serwis wp.pl, Polsat 1, Super Polsat, Disco Polo Music, Super Express, Tygodnik NaŻywo, a także media polonijne w Stanach. Na antenach Polsatu pojawi się również relacja z koncertów.

To będzie niezapomniana przygoda i festiwalowa podróż! Jeżeli mieszkacie w Stanach i tęsknicie za polską muzyką, nie możecie przegapić takiej okazji!

 

 

Classic – To nie przyjaźń, tylko miłość

Power Play – Najpiękne

After Party – Nie daj życiu się

DBomb – O tak, o yeah

Piękni i Młodzi – Niewiara

Top One – Miła Moja

Skalar US – Letni Wiatr

Junior – Słodka Mała

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *