Disco Pod Gwiazdami z Polsatem – startuje już jutro!

Już jutro na Kaszubach rusza V edycja Disco Pod Gwiazdami! Na scenie pojawią się największe gwiazdy muzyki dance, disco i pop – zarówno polskie, jak i zagraniczne. A wszystko to zostanie przedstawione na antenie Polsatu!

Disco Pod Gwiazdami po raz drugi pojawi się w malowniczej Stężycy na Kaszubach, o czym pisaliśmy wcześniej TUTAJ. Impreza na samym miejscu startuje zarówno w sobotę, jak i niedzielę o godzinie 19:30, natomiast transmisja na antenie telewizji Polsat rozpocznie się o godzinie 20:05.

Pierwszy dzień – sobota 12.08, to przede wszystkim dzień polskich artystów. Dużą atrakcją będzie z pewnością recital Zenka Martyniuka. Oprócz króla polskiego disco, zobaczymy na scenie również artystów i artystki z gatunku muzyki dance i pop. Będą to m.in.: Honorata Skarbek, Urszula, De Mono, Kayah, Lanberry a także Ryszard Rynkowski i Izabela Trojanowska. W klimatach disco możemy spodziewać się m.in. Freaky Boys, After Party, Classic, Masters i Łobuzy.

Niedziela 13.08. – to dzień dla fanów zagranicznej muzyki tanecznej. Dużą radość wzbudza fakt, iż na scenie pojawi się OPUS – zespół znany z kultowego już kawałka „Live is Life”. Obok nich znane i lubiane przeboje zaśpiewają i zagrają m.in. LondonBeat, Shaun Baker & Jessica Jean, Remady & Manu-L, Alexandra Stan, Danzel. Jednak uwaga… fani muzyki polskiej również mogą liczyć na rodzimych wykonawców. Obok . artystów zza granicy posłuchamy również przebojów Farby, Verby, Renaty Dąbkowskiej, Marcina Kindla i paru innych.

Imprezę poprowadzą Maciej Dowbor, Michał Koterski i Laura Mancewicz… a także urocze kaszubianki wybrane w drodze castingu, o którym informację organizator umieścił na oficjalnej stronie imprezy w serwisie Facebook.

Bilety będą dostępne w kasach w cenie 10 zł.


 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *