Ania Lewandowska nie próżnuje! To prawdziwa maszynka do robienia pieniędzy!

Ania Lewandowska już dawno stworzyła swoją markę, odcinając tym samym własny sukces od sukcesów męża. I choć zawsze wspiera Roberta, sama nie spoczęła na laurach! Właśnie znalazła nowy sposób na powiększenie dochodów…

Healthy Plan by Ann to autorska marka Anny Lewandowskiej, promująca zdrowy styl życia. Początkowo był to blog skupiony wokół ćwiczeń i przepisów, jednak z czasem Anna zaczęła wprowadzać na rynek własne produkty, których skład oparty jest na tzw. super foods. W asortymencie sklepu foodsbyann.com znajdziemy m.in. „batony mocy”, nasiona, zdrowe chipsy, oleje, musli.

Dzisiaj Ania ogłosiła na swoim Instagramie pojawienie się nowego zdrowego produktu! Są to smoothie o różnych owocowych smakach, które już niedługo będą dostępne w sprzedaży. Jak zapewnia nasza specjalistka od fitnessu, prace nad ich formułą trwały wiele miesięcy. Nie jest znana jeszcze cena, choć w przypadku innych produktów pojawiały się opinie, iż ich koszt jest zbyt wysoki, jak na polski rynek.

Będzie kupować?

💥💥💥UWAGA!!!! Nad tym produktem pracowaliśmy ostatnio wiele miesięcy!!!💥💥💥 Już niedługo w sprzedaży pyszne, naturalne SMOOTHIE Foods by Ann w szklanych butelkach. To będzie prawdziwe WOW! 💥🔝 Przygotujcie się na dobry smak i całą masę wartości odżywczych! Do wyboru: truskawka&maca 👉🏻 zastrzyk energii! ananas&acerola 👉🏻 moc pomarańcza&spirulina 👉🏻 detox Na które czekacie najbardziej? Już za tydzień w sprzedaży! #hpba #newproducts #smoothiebyAnn #foodsbyann #annalewandowska #healthyplanbyann ATTENTION!!!! We have worked on this product for a long time! Soon a delicious, natural smoothie Foods by Ann in glass bottles will be available! It will be real WOW! 💥🔝 Get ready for a good taste and a whole lot of nutritional value! Optional: strawberry & maca 👉🏻 energy boost! pineapple & acerola 👉🏻 power Orange & spirulina. 👉🏻 detox Which one will be your choice?

Post udostępniony przez Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *